Студениківська громада

Київська область, Бориспільський район

Заступник сільського голови з питань регіонального розвитку громади

Кобялко Григорій Григорович

Автобіографія

Кобялко Григорій Григорович, народився 23 жовтня 1980 року в селі Велика Каратуль Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Українець, громадянин України.

З вересня 1987 року до липня 1998 навчався в Жовтневій загальноосвітній школі I-III ступенів.

У 1998 році вступив на економічний факультет  Білоцерківського державного аграрного університету. У період навчання пройшов виробничу практику у Великобританії, де отримав досвід роботи  у  фермерських господарствах.

У 2003 році отримав диплом спеціаліста за спеціальністю “Менеджер організацій” . З 2004 року розпочав свій професійний шлях в Північній Ірландії на фабриці “Willobrook Foods”.

У 2008 році повернувся в Україну та влаштувався на роботу у компанію ТОВ ”Ашан Україна Гіпермаркет” на посаду комірника, потім переведений на посаду менеджера з логістики, начальника підрозділу з стандартизації якості.

У компанії зарекомендував себе як активний та динамічний лідер, був генератором ідей та нововведень, учасником робочої групи з питань КСВ (корпоративної соціальної відповідальності). У грудні 2020 року призначений на посаду заступника голови Студениківської сільської ради з питань регіонального розвитку.

ГРАФІК

особистого прийому

Заступник сільського голови  з питань регіонального розвитку Кобялко Г.Г. приймає громадян  кожний другий вівторок  місяця з 9.00 год. до 11.00 год. у адмінприміщенні сільської ради. Контактний номер телефону: 063-163-15-91