Про скликання п’ятої сесії VІІ скликання

Дата: 21.03.2018 23:12

СТУДЕНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 10-ОД

21 березня 2018 року

Про скликання  п’ятої  сесії VІІ скликання

Керуючись п.8 ч.3 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Студениківської  сільської ради:
І.    Скликати п’яту сесію Студениківської  сільської ради VII  скликання  30 березня 2018 року о 10 год в приміщенні сільської ради с. Студеники з таким порядком денним:

1. Про затвердження звітів про виконання сільських бюджетів сіл Студеники, Козлів, Переяславське, Сомкова Долина, Соснова за 2017 рік.
  2. Про внесення змін до рішення Студениківської сільської ради VІІ скликання від 15.01.2018 № 22-03-VІI „Про бюджет сільської ради на 2018 рік” (із наступними змінами) та додатків до нього.
  3. Про затвердження Студениківської сільської комплексної програми “Турбота” на 2018-2020 роки.
  4. Про затвердження Положення про порядок використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.
  5. Про затвердження Програми використання та охорони земель та території Студениківської сільської ради на 2018-2020 роки.
  6. Про затвердження програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Україною, Київською областю та Студениківською сільською радою, здійснення представницьких та інших заходів на 2018-2020 роки.
  7. Про надання пільг окремим категоріям населення Студениківської ОТГ.
  8. Про розробку нормативно-грошової оцінки земель села Студеники Студениківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.
  9. Про затвердження розміру пайової участі ТОВ «БРСМ-Нафта».
  10. Земельні питання.
  11. Різне.

ІІ.  Секретарю сільської ради, головам постійних комісій підготувати проекти рішень та необхідні матеріали з вищезазначених питань.

Сільський голова                                    М.О.Лях