БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 06.04.2021 14:23

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ: ЛЕЛЯКИ

Естафета із весняного прибирання докотилася до Леляків. Тут до роботи взялися дуже дружно. Вирішили прибрати територію поруч із клубом та зупинкою. Прибирання суттєве, бо до нього, окрім старости Валентини Жеребко, долучилося аж два депутати: депутат від Леляків Віталій Трохименко та від Семенівки Галина Лой. Роботи виконано багато, бо окрім самого прибирання, також висаджено дерева, зібрано пошкоджене гілля, зрізано дерева, які повалилися, вирубано поросль і навіть ухвалено рішення про створення музею у колишньому приміщенні комори. До речі, перший експонат для музею знайшли тут-таки – старезні чоботи. Також завдяки Віталію Олександровичу залучено техніку – трактор із причепом та навантажувач, а все зібране сміття та гілля вивезено. Участь у прибиранні взяли працівники бюджетної сфери: медицини, культури та небайдужі громадяни. З усіх боків сипалися жарти і робота лагодилася, а що вже красиво стало поруч із клубом, то і сказати не можна. Тепер залишилося, щоб жителі села підтримували порядок і надалі.