Дата: 05.04.2021 09:42

ПРО ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Епідемія коронавірусу не вщухає, сьогодні майже 20 тисяч людей отримали діагноз коронавірус. Все більше інфікованих на COVID-19 переносять хворобу у важкій формі.

Зараз на стаціонарному лікуванні знаходиться 2437 жителів Київщини. З них – 2 174 осіб вже мають підтверджений діагноз COVID-19 і ще 263 очікують результатів ПЛР-тестування. Із загальної кількості пацієнтів – 2 231 людина перебуває на кисневій підтримці.

Лікарями Студениківської громади за минулий місяць проведено тести 376 жителям, 83 із них виявилися позитивними.

У довколишніх громадах, у опорних лікарнях спеціалізованих із лікування COVID-19 залишається все менше вільних ліжок. Лікарі працюють на межі своїх можливостей. Щоб не допустити подальшого ускладнення ситуації ухвалено розпорядження голови Студениківської громади про посилення карантинних заходів. Прохання берегти себе і своїх рідних!