БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 01.04.2021 09:28

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ: ПЕРЕЯСЛАВСЬКЕ

У селі Переяславське до весняного прибирання громади доєдналася молодь. Ініціював молодіжний десант Дмитро Жуков. Це єдиний відомий нам випадок у громаді, коли молоді люди приєдналися до облаштування території свого населеного пункту. Працівники освіти працювали на прибиранні території школи, наразі продовжуються роботи із благоустрою майданчика зі штучним покриттям поруч зі школою. Молодь прибирала територію закладу культури. Також прибрано центральну площу села, підсипали ґрунт у місцях просідання у парку навпроти адмінбудівлі, висаджені восени дерева обкопали.

Облаштовано також бювет, завезено ґрунт та розплановано його, встановлено урну для сміття. Участь у прибиранні брали депутати сільської ради. Староста села Михайло Романович Ємельяненко звертається до всіх жителів громади, які набираю воду із бювету, із проханням не заїжджати на зелену зону, не залишати після себе сміття, ощадливо ставитися до води.