БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 01.04.2021 09:10

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ: СТУДЕНИКИ

У Студениках працівники розосередилися по своїх закладах. Працівників освіти ми застали за прибиранням величезної території школи та стадіону. Працівники виконавчого апарату ради на чолі з головою громади Марією Олександрівною Лях працювали поруч із адмінбудівлею, прибирали парк, фарбували бордюри. Працівники культури та бібліотеки прибирали територію навколо Будинку культури. На допомогу підійшли працівники Центру безпеки, цього разу вони рятували громаду не від пожеж, а від зимового сміття.

Співробітники КП «Господар» тут-таки усе зібране вантажили на причеп та відвозили. Працівники дитсадка «Малятко» прибирали дитячі майданчики, вигрібали опале листя та готували клумби до весни. Не змогли втриматись, щоб не сфотографувати усю цю роботу і розпашілих від праці та весняного тепла людей. Студеники прибираються до весни.