ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ 28 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ

Дата: 03.02.2021 18:48

ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

28 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ

Студениківська сільська територіальна виборча комісія

Бориспільський район

ПОСТАНОВА

с.Студеники

13 год. 00 хв.

«01»  лютого  2021 року                № 1

Про початок виборчого процесу з проміжних виборів депутатів  Студениківської сільської ради  Бориспільського району Київської області в багатомандатних виборчих округах № 1 та № 2

Відповідно до абзацу другого частини восьмої статті  195 Виборчого кодексу України, керуючись частиною першою-третьою статті 285, частиною третьою статті 195, відповідно до рішення Студениківської сільської територіальної виборчої комісії від 16 листопада 2020 року №136,  Студениківська сільська територіальна виборча комісія Бориспільського району Київської області постановляє:

1. Оголосити 06 лютого 2021 року датою початку  виборчого процесу з проміжних виборів депутатів  Студениківської сільської ради  Бориспільського району Київської області в багатомандатних виборчих округах № 1 та № 2.

2.  Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України та оприлюднити на офіційному сайті Студениківської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Голова Студениківської сільської  територіальної виборчої комісії

Козелецька Т.М.

Секретар засідання, член Студениківської сільської територіальної виборчої комісії

Фокша Т.В.