ПОРЯДОК ДЕННИЙ ВИКОНКОМУ 04.02.2021р.

Дата: 01.02.2021 12:16

Порядок  денний  засідання

виконавчого  комітету Студениківської   сільської  ради

04.02.2021р., 13 год.

1.Про виконання бюджету Студениківської сільської ради  за 2020 рік.

ДОПОВІДАЧ : Крюкова Т.І., начальник фінансового відділу.

2. Про виконання бюджету Строківської сільської ради за 2020 рік  .

ДОПОВІДАЧ : Крюкова Т.І., начальник фінансового відділу.

3. Про  виконання бюджету Пристромської сільської ради  за 2020 рік.

ДОПОВІДАЧ: Крюкова Т.І., начальник фінансового відділу.

4. Про виконання бюджету Семенівської сільської ради за 2020 рік .

ДОПОВІДАЧ: Крюкова Т.І., начальник фінансового відділу.

5. Про виконання Програми розвитку системи освіти Студениківської сільської ради.

ДОПОВІДАЧ: Шевченко Л.О., начальник відділу відділу освіти, охорони здоров’я,  молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення.

6. Про виконання комплексної програми «Турбота».

ДОПОВІДАЧ: Кононенко А.І. провідний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я,  молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення.

7. Про виконання сільської цільової програми «Соціальне таксі»

ДОПОВІДАЧ: Кононенко А.І., провідний спеціаліст  відділу освіти, охорони здоров’я,  молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення.

8. Про виконання  програми оздоровлення та відпочинку дітей Студениківської сільської ради.

ДОПОВІДАЧ: Козелецька Ю.Г. , провідний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я,  молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення.

9. Про результати діяльності Студениківського інклюзивно-ресурсного центру за 2020р.

ДОПОВІДАЧ: Бідюк І.Ю. директор ІРЦ.

10. Про виконання  Програми відзначення державних, обласних, сільських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед об’єднаною територіальною громадою с. Студеники

ДОПОВІДАЧ: Усик В.Г. , провідний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я,  молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення.

11. Про виконання  комплексної Програми розвитку культури Студениківської сільської ради (Усик В.Г.)

12. Про виконання  комплексної програми підтримки та розвитку молоді «Молодь Студениківської громади» (Усик В.Г.)

13. Про затвердження звіту про виконання  програми розвитку фізичної культури і спорту «Студениківська громада спортивна» (Усик В.Г.)

14. Про затвердження звіту про виконання Програми розвитку та фінансової підтримки КП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Студениківської сільської ради (Кормишева В.А.)

15. Про надання матеріальної допомоги на поховання.

ДОПОВІДАЧ:

16. Про впорядкування поштової адреси.

ДОПОВІДАЧ:  .