ПОВІДОМЛЕННЯ Комунального підприємства Баришівської селищної ради «ГОСПОДАР" про зміну тарифів

Дата: 25.01.2021 08:20

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БАРИШІВСЬКОЇ

СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ГОСПОДАР»

07501, Київська область, с.м.т. Баришівка,  пров. Банний, 3-б, МФО 321842,

код ЄДРПОУ  43664194, тел.: (04576) 5-35-31, 4-12-11   ел .адреса: qospodar3b@qmail.com

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні споживачі комунальних послуг  Комунального підприємства Баришівської селищної ради «ГОСПОДАР» !

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку доведення до  споживачів інформації про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» та про врахування відповідної позиції територіальних громад Комунальне підприємство Баришівської селищної ради «ГОСПОДАР» інформує про намір встановити тарифи  для споживачів підприємства в населеному пункті села Семенівка  на комунальні послуги:

- з централізованого водопостачання – 16,50 грн./ куб. м. з ПДВ;

- видача технічних умов:

для фізичних осіб – 193,48 грн. з ПДВ;

для юридичних осіб – 529,51 грн. з ПДВ;

• опломбування лічильника води:

для фізичних осіб – 51,00 грн. з ПДВ;

для юридичних осіб – 66,30 грн. з ПДВ.

Вартість роботи (послуги) автотранспортного засобу УАЗ- 3303 становить 4,34 грн./ км з ПДВ.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7-ми календарних днів від дати  опублікування цього повідомлення за адресою підприємства: 07501, провулок Банний, 3-Б, смт Баришівка, Київської області  та/або  за телефонами (04576) 5-35-31, 4-12-11, електронна адреса: qospodar3b@qmail.com .

В.о. директора                                                                           Ю.І. Кот