Біографія сільського голови

Дата: 15.01.2021 13:28

БІОГРАФІЯ

Марія Олександрівна Лях народилася у багатодітній селянській родині на Волині у 1954 році. Має дві вищих освіти: опанувала фах вчителя математики у Луцькому педагогічному інституті імені Лесі Українки та менеджера освіти у Київському міжрегіональному інституті удосконалення вчителів.

З 1977 вчителювала у школах в Сомковій Долині, Дівичках, Жовтневому. З 1991 року впродовж 26 років працювала директором Студениківської загальноосвітньої школи. За цей час  школа стала однією із кращих сільських шкіл Київщини.

У 2009 стала лауреатом Київської обласної премії за заслуги в галузі освіти, а в 2017 році отримала Почесну грамоту Кабінету Міністрів України.

Представляючи інтереси громади села Студеники у районній раді, була головою постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження. У грудні 2017 року обрана головою Студениківської ОТГ, її підтримали 67% виборців. За три роки роботи громада стала третьою в Україні за темпами розвитку. У 2020 році повторно обрана головою Студениківської ОТГ, отримала 63% підтримки виборців.