Виплати по лікарняних

Дата: 15.12.2020 10:21

Управління Фонду соцстраху Київщини направило на лікарняні 663,3 млн. гривень

З початку року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло на фінансування листки непрацездатності на суму 663,3 млн. гривень. Загалом обласне управління виплатило застрахованим особам майже 637 млн. гривень допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання (сума враховує заяви-розрахунки, подані роботодавцями у кінці грудня 2019 року та профінансовані у січні 2020-го).

Станом на 14 грудня поточного року прийнято на оплату лікарняні листки спільною тривалістю 2 млн. 15 тис. 156 днів. Допомоги вже профінансовано для 92 тис. людей.

З них 12 тис. 538 днів – оплачено за кошти Фонду ізоляція від COVID-19, на це направлено 2,9 млн. гривень.

За 67 тис. 459 днів догляду за хворими дітьми або родичами Фонд компенсував втрачений заробіток на суму 20,9 млн. гривень.