ПРОГРАМА відзначення свят на 2021-2023 роки

Розробник програми

Відповідальний виконавець програми

Учасники програми

Відділи сільської ради та громадськість сіл.

Термін реалізації програми

2021-2023 роки.

Етапи виконання

Виконується протягом року відповідно до кошторисних призначень на рік.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

Кошти сільського бюджету та інші кошти не заборонені законодавством.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для виконання програми

450,0 тис. грн.

2. Обґрунтування необхідності прийняття Програми

Програма відзначення державних, обласних, сільських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед об’єднаною територіальною громадою с.Студеники, здійснення представницьких та інших заходів на 2021-2023 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України.

Об’єднана територіальна громада с. Студеники відповідно до встановленого порядку бере участь у відзначенні свят, подій сільського, державного і обласного значення. Здійснюються заходи, пов'язані із заохоченням, відзначенням та стимулюванням окремих працівників, трудових колективів, які досягають високого професіоналізму, визначних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності, здійснили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей   або мають інші заслуги перед громадою. Це потребує визначення та систематизації таких заходів у окрему Програму, а також виділення бюджетних асигнувань, тобто необхідно саме прийняття Програми.

3. Мета і завдання Програми

Метою Програми є забезпечення належного рівня організації відзначення сільських, обласних, державних та професійних свят, пам’ятних та ювілейних дат, заохочень за заслуги перед громадою, здійснення представницьких та інших заходів.

Основними завданнями Програми є створення додаткових організаційних, фінансових і матеріально-технічних умов для виконання мети програми.

4. Фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів сільського бюджету в межах затверджених бюджетних призначень на відповідний бюджетний рік та інших джерел, відповідно до законодавства.

5. Заходи щодо реалізації Програми

1.   Відзначення державних свят, визначних подій держави, які встановлені актами Президента України, Уряду України, із врученням Почесних грамот і Подяк сільської ради.

Постійно

2. Відзначення сільських свят та подій, які проводяться відповідно до розпоряджень сільського голови із врученням Почесних грамот і Подяк сільської ради, відзначення Почесних громадян сіл.

Постійно

3. Відзначення ювілейних дат підприємств, установ, організацій та окремих осіб із врученням Почесних грамот і Подяк сільської ради.

Виконавчий комітет сільської ради Постійно

4. Відзначення колективів підприємств, установ і організацій та окремих осіб за високі трудові здобутки із врученням Почесних грамот і Подяк сільської ради.

Виконавчий комітет сільської ради Постійно

5. Відзначення професійних свят, які встановлені відповідно до Указів Президента України, із врученням Почесних грамот і Подяк сільської ради.

Виконавчий комітет сільської ради Постійно

6. Організація офіційних прийомів, зустрічей делегацій, відкриття тематичних виставок, ярмарків, конференцій, круглих столів тощо із врученням цінних подарунків, сувенірів, грошових винагород.

Виконавчий комітет сільської ради Постійно

7. Виготовлення бланків Почесних грамот і Подяк сільської ради.

Виконавчий комітет сільської ради Постійно

1. Придбання цінних подарунків, сувенірів, святкових листівок та вітальних адрес для урочистих заходів та представницьких цілей.

Виконавчий комітет сільської ради Постійно

1. Придбання квіткової продукції до заходів, що проводяться.

Постійно.

10. Оренда приміщень для проведення заходів.

Виконавчий комітет сільської ради Постійно

11. Окремі витрати, пов’язані з похованням працівників сільської ради, Почесних жителів сіл, громадських діячів, учасників бойових дій, які безпосередньо брали участь у антитерористичній операції.

Виконавчий комітет сільської ради Постійно

12. Виготовлення друкованої продукції, у тому числі поліграфічні послуги.

Виконавчий комітет сільської ради Постійно

13. Обслуговування заходів транспортними засобами, страхові послуги, послуги по технічному забезпеченню звуковим обладнанням, відео технікою інші послуги для проведення свят.

Виконавчий комітет сільської ради Постійно

14. Представницькі витрати посадових осіб та офіційних делегацій відповідно до чинного законодавства.

6. Очікувані результати

Виконання Програми буде сприяти підвищенню патріотизму, національної свідомості, соціальної активності жителів об’єднаної територіальної громади с. Студеники,  покращенню економічного стану та популяризації іміджу об’єднаної територіальної громади с .Студеники у державі та за кордоном.

7. Ресурсне забезпечення

Програми відзначення державних, обласних, сільських та професійних свят,

ювілейних дат, заохочення за заслуги перед об’єднаною територіальною громадою с. Студеники,

здійснення представницьких та інших заходів на 2021-2023 роки