Депутати Студениківської сільської ради сьомого скликання

Дата: 17.01.2018 11:14

округ № 1 Аврамич Анатолій Іванович , 02.01.1963р., освіта вища, позапартійний, прибиральник ТОВ «Пелском», проживає в с. Студеники, від партії «Блок БПП «Солідарність».

округ № 2 Петрина Борис Миколайович,15.10.1967р., освіта професійно- технічна, позапартійний, майстер лісу Студениківського лісництва ДП «Переяслав-Хмельницьке лісове господарство», проживає в с. Студеники, від партії «Українське об’єднання патріотів «Укроп» .

округ № 3 Луценко Володимир Петрович , 15.07.1980 р., освіта вища, член Аграрної партії України, землевпорядник Студениківської сільської ради, проживає в с. Студеники, самовисування.

округ № 4 Стрижак Ніна Григорівна , 20.10.1965 р., освіта вища, позапартійна, секретар Студениківської сільської ради, проживає в с. Студеники, від партії «Блок БПП «Солідарність».

округ № 5 Тарасенко Наталія Василівна , 29.11.1980р., освіта вища, позапартійна, завідувач Студениківським дошкільним навчальним закладом «Малятко», проживає в с. Студеники, від партії «Українське об’єднання патріотів «Укроп» .

округ № 6 Коркач Володимир Іванович, 19.07.1965р., освіта середня, позапартійний, старший оператор газової котельні ОНЗ Студениківська НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ», проживає в с. Студеники, від партії «Блок БПП «Солідарність» .

округ № 7 Луценко Ігор Петрович, 04.07.1975р., освіта вища, позапартійний, продавець СТ «Ярослав», проживає в с. Студеники, від партії «Блок БПП «Солідарність».

округ № 8 Сич Тетяна Олексіївна,15.10.1967 р., освіта базова вища, позапартійна, головний бухгалтер Студениківської сільської ради, проживає в с. Студеники, від партії «Блок БПП «Солідарність».

округ № 9 Сєдіна Лариса Василівна ,18.04.1965 р., освіта базова вища,позапартійна, діловод Козлівської сільської ради, проживає в с. Козлів, від партії «Блок БПП «Солідарність».

округ № 10 Саєнок Володимир Володимирович,10.08.1954р., освіта вища, член Аграрної партії України, голова фермерського господарства «Світ ланів», проживає в м. Києві, від Аграрної партії України.

округ № 11 Кирикилиця Микита Олександрович,16.10.1987р., освіта вища, член ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, проживає в м. Києві, від ВО «Батьківщина».

округ № 12 Остапенко Олександр Миколайович, 15.06.1986р., освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює, проживає в с. Переяславське, самовисування.

округ № 13 Адаменко Сергій Григорович , 27.03.1982р. освіта вища, позапартійний, приватний підприємець, проживає в м. Києві, самовисування.

округ № 14 Кожем’якіна Олена Анатоліївна, 15.07.1975р., освіта вища, позапартійна, вчитель Переяславської НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ», проживає в с. Переяславське, від від партії «Блок БПП «Солідарність».

округ № 15 Шендрик Володимир Іванович, 11.02.1965р. освіта середня спеціальна,завідуючий матеріальним складом ПрАТ «Переяславський ЕКХП», проживає в с. Переяславське, самовисування.

округ № 16 Шендрик Світлана Іванівна , 21.08.1968р. освіта середня спеціальна, позапартійна, головний бухгалтер Переяславської сільської ради, проживає в с. Переяславське, самовисування.

округ № 17 Боліла Олена Іванівна, 12.10.1971р., освіта базова вища, позапартійна, завідувач сільського клубу с. Сомкова Долина, проживає в с. Сомкова Долина, самовисування.

округ № 18 Музика Сергій Віталійович, 31.08.1972р. освіта загальна середня, член ВО «Свобода», приватний підприємець, проживає в с. Сомкова Долина, від ВО «Свобода».

округ № 19 Саливон Святослав Миколайович, 01.04.1959р., освіта середня спеціальна, член Аграрної партії України, пенсіонер, проживає в м. Києві, від Аграрної партії України.

округ № 20 Малишко Григорій Якович, 13.02.1955р. освіта вища, член Аграрної партії України, головний бухгалтер ПП «Соснова», проживає в с. Соснова, від Аграрної партії України.

округ № 21 Дейнега Микола Петрович,17.11.1954 р. освіта вища, член Аграрної партії України, пенсіонер, проживає в с. Соснова, від Аграрної партії України.

округ № 22 Красуцький Анатолій Вікторович, 11.02.1957р., освіта вища, член Аграрної партії України, директор Соснівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», проживає в с. Соснова, від Аграрної партії України.