Дата: 17.10.2020 09:59

ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Головою Студениківської ОТГ підписано розпорядження про початок опалювального сезону

«Рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається місцевою радою за умови, що середньодобова температура повітря протягом трьох діб поспіль не перевищує 8 оС для початку опалювального сезону. Синоптики обіцяють зниження температури, тому опалювальний сезон буде розпочато, як тільки в цьому виникне потреба. За три роки роботи ми перевели практично всю бюджетну сферу на альтернативні види палива, тому нині питання початку опалювального сезону для нас не проблема. Рішення ухвалюють керівники закладів. Однак проблемними залишаються 5 об’єктів, які наразі опалюються газом. Там процедура передбачає погодження із газовиками та розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації. Це: адмінприміщення старостинського округу та медичний заклад села Переяславське; адмінприміщення старостинського округу, клуб та медичний заклад села Козлів. Газове обладнання закладів готове до роботи, очікуємо розпорядження вищестоящих органів», - зазначила голова громади Марія Олександрівна Лях.