ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ

Дата: 15.10.2020 15:56

ОБЛАСНЕ СВЯТО

Урочиста церемонія вшанування захисників України відбулася у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році», що в Нових Петрівцях Вишгородського району. У ній взяли участь ветерани АТО/ООС, активісти Революції Гідності та рідні загиблих героїв.

З початку неоголошеної війни на Сході участь у бойових діях взяли 18 727 жителів Київщини. Із них – 329 воїнів загинули.

Участь у обласному святі з нагоди Дня захисника України від Студениківської ОТГ взяли 5 учасників АТО: Копаниця Олександр, Проценко Сергій, Усик Василь, Сестро-Животовський Максим, Усик Андрій. Пам’ять полеглих побратимів присутні вшанували хвилиною мовчання.