Професійне свято

Дата: 12.11.2018 13:34

ПІСЕННЕ ПЕРЕВЕСЛО НАД ГРОМАДОЮ
Особлива категорія людей, чиїм покликанням є створення свята, залишилася вірна собі і цього разу.
Працівники культури, аматори народної самодіяльності відзначали своє професійне свято - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На сцені сільського клубу села Козлів було веселково від різноманіття сценічних костюмів, сонячно від усміхнених обличь, а над усім оцим, підперезана народним талантом, витала пісня. Аматори відкривали серця, запалювали душі, зривали шалені оплески і крики : «Браво!», на очах глядачів то бриніли сльози, то сяяла радість, а вогник, запалений артистами, глядачі рознесли по домівках, де він ще багато років живитиме душу народної пісні.
Вони навіть у своє професійне свято працювали і дарували радість.

Грамотою Київського обласного центру народної творчості та культурно- освітньої роботи відзначено: народний аматорський колектив «Переяславка» села Переяславське, художній керівник Олександр Шарабуркін; народний аматорський колектив «Осіннє золото» села Козлів, керівник Леонід Мартиненко, директор Будинку культури Микола Леонідович Сєдін; народний аматорський колектив «Веселка» села Соснова, художній керівник Тетяна Месан, музичний керівник Віталій Пащенко, директор Будинку культури Ніна Іванівна Антонова, народний аматорський колектив «Долинянка» села Сомкова Долина, керівник Галина Старікова, директор Будинку культури Олена Іванівна Боліла; майстра народного мистецтва Ларису Леонідівну Гуляй.

Порадували своїм мистецтвом глядачів і прекрасні представниці молодого покоління – лауреат багатьох пісенних конкурсів вокальний дует - Дар’я Перескокова і Аліна Мазай, хореографічний ансамбль «Черемош», Студениківського Будинку культури.

Привітала культуру громади також голова ОТГ Марія Олександрівна Лях: «Спасибі вам за свято душі, яке ви несете людям. Нехай ваша аматорська доля буде щасливою, сторицею за вашу творчість повернуться вам любов і повага глядачів».
Щиро вдячні працівникам культури громади, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.
Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Нехай завжди пісенним перевеслом лунає над долями всіх жителів громади ваша пісня.