КОЖЕН МАЄ БУТИ ПОЧУТИМ

Дата: 14.09.2018 13:47

Закон України «Про звернення громадян» обумовлює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів. Закон забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів місцевого самоврядування, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.
Відповідно до цього закону у Студениківській об’єднаній територіальній громаді організована робота усіх служб та підрозділів, визначено дні прийому громадян головою, заступником, керівниками відділів та підрозділів, комунальним підприємством, в.о. старост та депутатами громади. Не рідше одного разу на місяць встановлено дні виїзних прийомів громадян у населених пунктах громади. Будь-який житель громади може звернутися до голови ОТГ і отримати відповідь на свої звернення. Всі звернення заносяться до спеціального журналу, потім голова дає доручення відповідним службам щодо їх виконання. «Ми створили громаду для того, щоб у жителів була змога вирішити важливі для них питання тут і зараз, а завдання усіх працівників місцевого самоврядування сприяти у цьому. Саме такого стану справ ми прагнемо і будемо неухильно досягати», -зазначає Марія Олександрівна.
Для покращення зв’язку із жителями надаємо графік особистого прийому голови ОТГ