НОВІЙ ШКОЛІ БУТИ!

Дата: 02.07.2018 09:55

Шановні жителі громади!

Вітаємо всіх, особливо жителів с. Переяславське із великою подією – початком другої черги реконструкції освітнього закладу. Приміщення, яке слугувало багатьом поколінням жителів села, було осередком знань, де десятки років звучав дитячий сміх і яке було місцем становлення багатьох педагогів, нині вже відслужило свій термін.

Одна із найдосвідченіших вчителів Катерина Прокопівна Запорожець, колишня випускниця цієї школи,  пропрацювала у цьому приміщенні все життя. І вона,  і весь колектив, і навіть директор школи Роман Феліксович сходяться на думці, що ностальгія за старим приміщенням якщо і є, то тільки світла, бо всі із нетерпінням чекають НОВОЇ ШКОЛИ. Навіть діти чекають моменту, коли можна буде сфотографувати, як впаде стара школа. Тому ми будемо час від часу інформувати вас та показувати, як зникає стара і росте нова школа. Залишилося тільки зробити фото педагогічного колективу на фоні старої школи із прапором -  для історії.